Благородний вчинок експертів Кіровоградщини

У житті кожної людини завжди є місце видатному вчинку. Всі ми,  звичайні люди, але іноді ми можемо максимально наблизитися до людського ідеалу, зробивши щось таке, що дасть можливість пишатися собою ще протягом тривалого часу. Іноді на такі вчинки зважуються ті, з ким ми живемо в одному місті, працюємо пліч-о-пліч та вважаємо колегами, товаришами, друзями.

Готовність прийти на допомогу ризикуючи своїм здоров’ям або навіть життям нещодавно продемонстрували три чарівні жінки, дві з яких – експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС України, які  ні на мить не вагаючись кинулись рятувати чуже життя. Так, 12 січня 2017 року судові експерти відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Вітковська Ірина Володимирівна та Ворона Юлія Володимирівна повертаючись з обідньої перерви раптово помітили на мосту через річку Інгул чоловіка віком близько 50 років, який хотів вкоротити собі віку, стрибнувши  із значної висоти. Коли самогубця переліз за огорожу мосту з наміром завершити задумане дівчата, разом ще з однією небайдужою жінкою, не розгубились, схватили останнього за одяг. Незважаючи на те, що кремезний чолов’яга у шоковому стані все ж таки намагався стрибнути вниз, три тендітні особи міцно його утримували до приїзду поліцейського патруля. Поліцейські зняли чоловіка з мосту та заспокоївши направили до медичного закладу каретою швидкої допомоги.

Не вдаючись до мотивів дій самогубця, хотілось би звернути увагу на дії рятівниць, які у лічені секунди прийняли єдине правильне рішення – врятувати людині життя. Благородний вчинок жінок-експертів став справжнім прикладом для всіх працівників Кіровоградського НДЕКЦ, які своїм діями у черговий раз довели, що проста людська небайдужість здатна робити великі справи.

Експерти відділу судові експерти відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Вітковська Ірина Володимирівна  (праворуч) та Ворона Юлія Володимирівна (ліворуч).