НДЕКЦ розширює зв’язки з ВУЗами України

У 2017 році Кіровоградський НДЕКЦ МВС України продовжує розширювати коло своїх зв’язків з вишами України. Сприяє цьому те, що в нашому місті відкриваються нові філіали вузів з інших міст, зокрема, з тимчасово окупованих територій. Одним з таких вузів є Донецький національний медичний університет, медичний факультет якого розпочав роботу у Кіровограді з 1 вересня 2016 року. Так, 2 лютого цього року на прохання деканату міжнародного факультету Донецького національного медичного університету для студентів I курсу було проведено науково-пізнавальну екскурсію відділами та лабораторіями нашого НДЕКЦ.

Специфічною особливістю цієї екскурсії було те, що цього разу до стін експертно-криміналістичного центру завітали студенти-іноземці. Тому для покращення взаєморозуміння між ними і співробітниками центру було вирішено скористатись послугами перекладача, що сприяло більш якісному засвоєнню студентами нової інформації. В ході екскурсії гості відвідали різні відділи НДЕКЦ, ознайомились з специфікою роботи лабораторного комплексу та його обладнанням та устаткуванням. Найбільшу увагу при цьому було зосереджено на роботі біологічної лабораторії, оскільки, сфера її діяльності є найбільш близькою до спеціальності студентів. Студенти-медики з щирою зацікавленістю слухали фахівців центру, задавали багато уточнюючих питань, а іноді й вступали в конструктивні дискусії з нашими співробітниками. Знайомлячись з практичною роботою лабораторій НДЕКЦ студенти постійно порівнювали особливості науково-дослідної роботи в Україні та на своїй батьківщині, знаходили спільні та відмінні риси. Таким чином, і фахівці нашого центру також отримали чимало цікавої інформації стосовно деяких особливостей науково-дослідної роботи в інших країнах. По завершені екскурсії гості подякували співробітникам центру за цікавий і корисний захід та відзначили високий рівень їх фахової підготовки та доброзичливу атмосферу у стінах НДЕКЦ.

Подібні заходи мають велике значення для популяризації роботи правоохоронних органів загалом та Кіровоградського НДЕКЦ зокрема та сприяють створенню позитивного іміджу нашої установи серед майбутніх спеціалістів різних галузей знань. Не меншу користь такі екскурсії приносять і для студентів, вони отримують нові корисні знання та цікаві враження, можуть спостерігати як на практиці застосовуються складні теоретичні знання набуті ними в навчальному закладі. А в даному випадку до цих позитивних наслідків додається ще один, налагодження плідної співпраці з передовим медичним  ВУЗом України, який звичайно і сам потребує всебічного розширення науково-пізнавальних зв’язків у новому для себе місті.