Участь експертів ндекц у тренуваннях на «козачому острові»

23 березня 2017 року експерти-вибухотехніки Кіровоградського НДЕКЦ МВС України приймали участь у поході вихідного дня з вихованцями комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Цей захід проводився у рамках реалізації навчальної програми з позашкільної освіти військово-патріотичного напрямку «Джура» під час проведення якого учні старших класів мали змогу відпрацювати навички з надання першої медичної допомоги, тактичної підготовки, стрільби з пневматичної зброї та мінно-вибухової справи. Експерти НДЕКЦ розповіли присутнім про специфіку дослідження вибухонебезпечних предметів та наглядно продемонстрували сучасні прийоми   виявлення і вилучення останніх серед багатьох інших предметів. Юнаки та дівчата з неприхованим ентузіазмом приймали участь у заздалегідь запланованих ігрових тренінгах щодо дій у різноманітних ситуаціях виявлених вибухонебезпечних предметів.

На завершення школярі подякували за цікавий  захід працівників сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, а також безпосередньо директора Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Бабія М.В. та отримали від останнього запрошення на наступну зустріч в стінах експертного підрозділу.