Участь експертів Кіровоградщини у семінарі-практикумі з питань проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

В Україні Міністерством освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України та МБУ «Центр Національного Відродження» вже дев’ятий рік впроваджується в навчальні заклади України Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Ця робота проводиться за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України.

6-7 квітня поточного року працівник Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Ковальчук О.В. приймав участь в обласному семінарі-практикумі присвяченому організації районних (міських) етапів гри «Сокіл» («Джура»), який проводився на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центру позашкільного виховання Кіровоградської міської ради». Експерт НДЕКЦ доповів відповідальним за проведення районних (міських) етапів гри про специфічні особливості проведення військово-спортивних видів змагань (проведення  комплексної командної гри з військово-спортивними та туристськими елементами «Пластун»), а також  окремих етапів гри з використанням пневматичної зброї.

За підсумками семінару його учасники дали хорошу оцінку проведеним заходам і висловили свої думки про те, що гра «Сокіл» («Джура») – це найкраща військово-спортивна гра, яка є в Україні, вона вчить юнаків та дівчат, бути сильними, наполегливими та розумнішими.

Працівниками експертного підрозділу постійно підтримуються   ініціативи військово-патріотичного виховання учнівської молоді, оскільки саме козацько-лицарська духовність спрямовує практичну діяльність на підвищення добробуту українського народу, розвиток його культури, інших сфер життя, державотворення.