Пізнавально-виховна екскурсія для учнів ЗОШ I-ІІІ ступенів № 4

 

05 травня цього року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС України на екскурсію завітали учні 2-В класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради.

На прохання директора ЗОШ №4 Лозового В. співробітниками НДЕКЦ для другокласників була організована цікава та пізнавально-виховна екскурсія.

В ході екскурсії діти відвідали різні спеціалізовані відділи центру, зокрема найбільшу увагу було приділено ознайомленню з роботою вибухотехнічного та пожежно-технічного відділу, сектору дактилоскопічних видів досліджень та сектору технічних досліджень документів та почерку. Учням продемонстрували зразки вибухонебезпечних предметів, зброї, що звичайно викликало справжній захват у маленьких відвідувачів, особливо  серед хлопчаків. Звичайно, простим оглядом справа не завершилась, екскурсантам пощастило потримати в руках деякі предмети з колекції зразків, а також особисто прийняти участь в дослідженні відбитків пальців, таким чином безпосередньо долучившись до складного, але дуже цікавого світу наукових досліджень.

Під час екскурсії спеціалісти центру не тільки знайомили з специфікою дослідницької роботи, але і проводили корисні виховні бесіди з учнями торкаючись в них таких важливих тем як шкідливість паління, небезпечність та страшні наслідки вживання наркотичних речовин, знайомили з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та отруйних речовин. Таким чином, на протязі екскурсії діти дізнавались не тільки про цікаве і незвичайне, але й отримували корисні і не обхідні знання про небезпеки, що їх оточують.

По завершенні екскурсії учні дякували співробітникам Кіровоградського НДЕКЦ і висловлювали сподівання, що ця цікава зустріч не остання. Звичайно наш центр і надалі буде радо відгукуватись на подібні запити від освітніх закладів, тому що виховання підростаючого покоління це спільна справа суспільства в цілому.