Криміналісти Кіровоградського НДЕКЦ на “Місті професій”

У нашому місті 6-го травня на території Дендропарку запрацювало “Місто професій”. Це соціальний проект, мета якого – продемонструвати дітям різних вікових категорій особливості і характерні риси різноманітних професій, допомогти дітям з майбутнім вибором професії. 

Звичайно, не міг лишитись осторонь такої цікавої і корисної ініціативи і Кіровоградський НДЕКЦ МВС України. Центром, для представлення професії судового експерта-криміналіста були відряджені наші фахівці з відділу криміналістичних видів досліджень, разом з пересувною криміналістичною лабораторією та усім необхідним обладнанням. Звісно маленькі відвідувачі “Міста професій” з великим інтересом поставились до складної але дуже важливої професії криміналіста, вони з непідробною  увагою слухали настанови наших спеціалістів, з радістю приймали участь у імпровізованих дактилоскопічних дослідженнях, а також ставили багато питань, що стосувалися щоденної роботи судових експертів. Особливою увагою дітей користувалось специфічне обладнання експертів, що застосовується при роботі на місці злочину. Подібна робота з дітьми звичайно дуже приємна і цікава хоча й має свої особливості, зокрема, фахівці експертно-криміналістичного центру постійно змінювали свої підходи до допитливих відвідувачів в залежності від їх віку, намагаючись дати кожній віковій групі максимально актуальну для неї інформацію.

Звичайно, національний проект “Місто професій” в цілому спрямований на загально-пізнавальну і виховну роботу, вчить підростаюче покоління поважати різноманітні професії, цінувати працю інших, але все ж таки головною метою національного проекту “Місто професій” є профорієнтаційна робота. Будемо сподіватись, що представникам Кіровоградського НДЕКЦ вдалося зародити в серцях юних відвідувачів інтерес до роботи експерта-криміналіста і в майбутньому при виборі професії де хто з них обере саме цю складну, але дуже потрібну суспільству дорогу.