Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Унікальне хобі – шлях до Книги рекордів України

03 червня цього року  в м. Кропивницькому відбулася не звичайна подія, у приміщенні Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету було встановлено одночасно 12 рекордів України. Такий захід із одночасного встановлення 12 рекордів проводився вперше, що є унікальним для України.

Особливо приємним для працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС України стало те, що одним із рекордсменів став завідувач сектору біологічних досліджень Ворона С.О, який представляв на суд глядачів та експертів книги рекордів України свою колекцію старовинних гасових ламп IХ-ХХ ст., що включає в себе більше 150 експонатів. Дана колекція була визнана найбільшою з подібних в Україні і занесена до книги рекордів.

Колектив експертного підрозділу щиро пишається колегою-рекордсменом Вороною Сергієм та бажає йому інших перемог у своєму хобі.