Кіровоградські експерти провели практичне відпрацювання прийомів користування вогнегасниками

У зв’язку з підвищенням рівня пожежної небезпеки у літній період  11 липня поточного року експерти Кіровоградщини провели практичні відпрацювання навичок користування засобами первинного пожежогасіння, а саме порошковими та вуглекислотними вогнегасниками.

Такого виду навчання були ініційовані керівництвом НДЕКЦ з погляду на тяжкі наслідки, що завдаються «вогняним півнем» при неправильному поводженню громадян з відкритим вогнем, вогненебезпечними речовинами, несправними електроприладами. Працівники експертного підрозділу мали змогу набути практичні навички гасити пожежі твердих речовин, пальних рідин та пальних газів.

Під час відпрацювання, окремо було приділено увагу існуючим вимогам по наближенню до осередка пожежі з урахуванням зовнішніх факторів ураховуючи струмінь вогнегасної речовини (величина якої вказується на етикетках вогнегасників).

Працівники НДЕКЦ з порозумінням констатують, що ефективність застосування вогнегасників при гасінні пожеж у значній мірі залежить від вміння людини його вправно використовувати та закликають всіх громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час перебування в лісах, парках, на відкритих територіях і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.