Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Новий навчальний рік, нові екскурсії, нові враження

З початком нового навчального року працівники Кіровоградського  НДЕКЦ МВС України продовжили марафон плідної співпраці з вищими навчальними закладами області. 

04 жовтня поточного року студенти ІІ курсу факультету менеджменту Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету отримали унікальну можливість відвідати експертний підрозділ.

Під час свого візиту студенти не тільки ознайомлювались із специфікою роботи Кіровоградського НДЕКЦ, але й мали змогу поспілкуватись з провідними фахівцями центру, які охоче ділились своїм професійним досвідом. Відвідувачі побували у різноманітних лабораторіях де  їм було роз’яснено, чим за займаються у повсякденній роботі експерти – хіміки, біологи,  криміналісти, вибухотехніки та інших опанованих напрямків експертних досліджень.

Особливу увагу було приділено висвітленню роботи  сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, зокрема у зв’язку з останніми подіями на вибухонебезпечних об’єктах та підвищеною терористичною загрозою. З цією метою для студентів був проведений короткий інструктаж стосовно правил поводження з вибухонебезпечними речовинами та боєприпасами. Слід зазначити, що дана тема викликала велику зацікавленість серед екскурсантів, оскільки останні ставили багато уточнюючих питань, наводили приклади з власного досвіду.

Не менший інтерес викликав візит студентів льотної академії до хімічної лабораторії, де гостей ознайомили з специфічними наслідками вживання різних наркотичних речовин та продемонстрували сучасні можливості спеціальних приладів призначених для дослідження даних препаратів. По закінченні екскурсії, майбутнім спеціалістам розповіли про всі види робіт, що виконуються у експертно-криміналістичному центрі та про  особливості роботи спеціалістів НДЕКЦ під час їх залучення до оглядів місць подій, зокрема були наведені наглядні приклади виявлення та вилучення слідової інформації.

Проводячи подібні заходи Кіровоградський НДЕКЦ керується принципами відкритості співпраці, що не тільки позитивно впливає на імідж нашої установи, але і сприяє поширенню серед молоді надважливої інформації з таких актуальних питань як: боротьба з незаконним обігом наркотиків, правила поведінки при виявленні потенційно вибухонебезпечних чи отруйних предметів тощо.