Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

СТУДЕНТИ-ПРАВОЗНАВЦІ В ГОСТЯХ У ЕКСПЕРТІВ

24 жовтня поточного року студенти IV курсу правознавчого відділення Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая завітали на екскурсію до Кіровоградського НДЕКЦ МВС. 

Досвідчені фахівці експертного центру щиро поділились специфікою своєї роботи та продемонстрували студентам важливість розвитку у собі службового духу майбутнього правника. Екскурсанти мали змогу на практиці переконатись, що прийняття юридичних рішень вимагає від професіонала — юриста великої напруги моральних сил, мобілізації досвіду і знань, і головне, глибокого розуміння ступеня відповідальності перед людиною, суспільством.

Для майбутніх правознавців була організована докладна екскурсія, що включала в себе не тільки оглядову складову, але й різноманітні інтерактивні елементи, що дозволило студентам скласти для себе цілісне уявлення про роботу різних секторів та експертних груп центру.

У відділі криміналістичних видів досліджень студентам було продемонстровані окремі методи виявлення та вилучення криміналістично значущої інформації, ознайомлено з  принципами роботи автоматизованої дактилоскопічної системи АДІС «ДАКТО-2000». У секторі технічних досліджень документів та почерку майбутнім правознавцям було продемонстровано колекцію підроблених грошових знаків та бланків документів, а також висвітлено роботу судових експертів під час проведення почеркознавчої експертизи та технічної експертизи документів.

 

 

Велику увагу відвідувачів привернули до себе зразки вогнепальної зброї та вибухових пристроїв. Студентам-правознавцям було детально роз’яснено основні правила щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів. В цілому молодь була приємно вражена умовами, в яких працюють експерти, чистотою приміщень, наявністю великої кількості сучасного лабораторного обладнання та комп’ютерної техніки.