Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Екскурсія для студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка

22 листопада 2017 року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС України     (далі – НДЕКЦ) завітали студенти ІV курсу факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету              ім. В. Винниченка.

Досвідчені викладачі даного факультету, твердо впевнені, що найкраще закріплення теоретичних знань відбувається під час виважено розроблених, практичних занять та різнопланових  екскурсій до підрозділів Національної поліції, прокуратури та державних експертних установ, до яких відноситься і наш експертний підрозділ.

Метою візиту до НДЕКЦ студентів-правознавців було ознайомлення із специфікою роботи судових експертів. Під час проведеної екскурсії відвідувачам було продемонстровано наявне сучасне лабораторне обладнання, що використовується експертами під час проведення різноманітних експертних досліджень, які вкрай необхідні слідчим органам в розкритті та розслідуванні кримінальних правопорушень.

Студенти ознайомились з історією розвитку Експертної служби МВС України та з особливостями проведення хімічних, біологічних, криміналістичних експертиз. Екскурсанти на практиці мали змогу випробувати окремі криміналістичні прийоми з пошуку, виявлення та вилучення криміналістичної інформації. З неприхованою зацікавленістю  гості експертного підрозділу слухали розповіді досвідчених експертів про особливості дослідження вогнепальної зброї та вибухових пристроїв.

Під занавіс екскурсії увагу майбутніх правознавців було звернуто на необхідність дотримання правил поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів. У відповідь юнаки та дівчата подякували за гостинність та побажали експертам наснаги та терпіння у їх не легкій, але такій важливій праці.