Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь експертів Кіровоградського НДЕКЦ у засіданні круглого столу з питань прав людини

На сьогоднішній день, на шляху становлення Української держави,  актуальним залишається питання щодо ефективного вирішення нагальних проблем у сфері дотримання та не порушення прав і свобод людини.  

Не байдужими до розв’язання даної проблеми залишаються працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС України, які 06 грудня 2017 року взяли участь засіданні круглого столу на тему: «Права людини. Забезпечення прав людини в Україні на сучасному етапі розвитку державності», що проходило у стінах Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.
          Під час обговорення даного питання від експертного підрозділу  виступили з доповідями: завідувач сектору технічного дослідження документів та почерку відділу криміналістичних видів досліджень Ткаченко І.С. на тему «Гарантії проведення незалежної судово-почеркознавчої експертизи в діяльності експертної служби»  та  завідувач сектору біологічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Ворона С.О. на тему «Гарантії забезпечення прав людини під час відбору зразків букального епітелію для проведення біологічної експертизи».
         Учасники круглого столу мали змогу активно дискутувати з приводу озвучених прогресивних думок та ідей щодо забезпечення внутрішньополітичної безпеки та специфіки сфери безпеки українського суспільства в умовах глобальних трансформацій. Завершився даний захід невеличкою  фотосесією організованою представниками льотної академії.