Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Спільні навчання експертів із слідчими та інспекторами-криміналістами територіальних підрозділів поліції

22.12.2017 заступник керівника Вінницького НДЕКЦ МВС України   Куслій Ю.Ю., завідувач відділу біологічних експертиз Наняк Ю.М., його заступник Баяк Д.В., та завідувач сектору біологічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС України Ворона С.О. прийняли участь у семінар-нараді з керівниками слідчих підрозділів та інспекторами-криміналістами територіальних відділів і відділень ГУНП України в Кіровоградській області.

Даний захід було організовано з метою вдосконалення діяльності працівників, які здійснюють збір зразків матеріалів із місць подій та скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів для проведення криміналістичних експертиз. Основними лекторами на вказаній нараді стали досвідчені фахівці Вінницького НДЕКЦ МВС України. Серед питань, з якими своїми знаннями і практичним досвідом ділились з поліцейськими вінницькі колеги, були аспекти, що стосувалися якісного огляду місць подій, особливості вилучення і пакування слідів біологічного походження та запахових слідів для направлення на проведення відповідних експертиз.