Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Навчально-практичне зайняття з працівниками патрульної служби Управління патрульної поліції в Кіровоградській області

27 лютого 2018 року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС України проведено навчально-практичне заняття з працівниками патрульної служби Управління патрульної поліції в Кіровоградській області на тему: «Актуальні питання щодо дій працівників патрульної служби на місці події до прибуття слідчо-оперативної групи та під час її роботи».

Метою даного заходу було підвищення ефективності вилучення криміналістично значущої інформації під час проведення оглядів місць подій та покращення взаємодії фахівців Експертної служби МВС України з працівниками поліції у заходах щодо забезпечення розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.

Заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ Колпаков О.С. та завідувач сектору технічних досліджень документів та почерку відділу криміналістичних видів досліджень Кіровоградського НДЕКЦ Ткаченко І.С. ознайомили присутніх з  особливостями збереження на місцях скоєння злочинів слідів та інших предметів, залишених злочинцями.  Увагу патрульних та працівників НДЕКЦ було акцентовано на основних правилах організації охорони місць подій, а також на розповсюджених помилках, які призводять до втрати цінної слідової інформації. Обговорені проблемні питання не залишили байдужими учасників заходу, тому останні мали змогу конструктивно обговорити  окремі принципові моменти щодо попереднього визначення меж скоєння злочину та ефективного вилучення наявної слідової інформації.

По завершенню занять поліцейські подякували експертам НДЕКЦ за гостинність та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю у напрямку підвищення взаємодії в розкритті, розслідуванні кримінальних правопорушень та у профілактичних заходах по їх недопущенню.