Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Круглий стіл з працівниками вибухотехнічного відділу ГУНП в Кіровоградській області

28 лютого 2018 року фахівці сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС України провели з працівниками вибухотехнічного відділу ГУНП в Кіровоградській області круглий стіл на тему: «Проблемні питання щодо організації, проведення пожежотехнічних та вибухотехнічних експертиз».

З метою покращення взаємодії експертів-вибухотехніків, експертів-пожежотехніків з працівниками  вибухотехнічного підрозділу ГУНП було обговорено ряд актуальних питань щодо подальшого вдосконалення існуючих методів пошуку, фіксації та вилучення слідів та об’єктів з місць кримінальних вибухів та пожеж, які у подальшому направляються на експертні дослідження.

Круглий стіл пройшов в атмосфері конструктивного діалогу та обміну набутим досвідом роботи його учасників. Присутні фахівці активно висловлювали свої пропозиції спрямовані на подальше підвищення якості   вилучення речових доказів, які мають важливе доказове значення в розкритті та розслідуванні злочинів зазначених категорій. Також, були детально розглянуті проблемні моменти, які виникають під час проведення вибухотехнічних, пожежотехнічних досліджень та ухвалено спільне рішення по направленню до слідчих підрозділів ГУНП в області додаткових рекомендацій з питань підготовки матеріалів, що направляються для проведення  вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень.