Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Майбутні правознавці завітали до Кіровоградського НДЕКЦ МВС

01 березня 2018 року на ознайомчу екскурсію до Кіровоградського науково-дослідного НДЕКЦ МВС України завітали студенти-правознавці Центральноукраїнського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Майбутні правознавці ознайомились із особливостями роботи структурних підрозділів Кіровоградського НДЕКЦ МВС України та їх основними завданнями. Під час екскурсії відвідувачам було продемонстровано наявне сучасне лабораторне обладнання, що використовується фахівцями експертного підрозділу під час проведення експертиз та досліджень.  Екскурсанти на практиці мали змогу випробувати окремі криміналістичні прийоми з пошуку, виявлення та вилучення криміналістично значущої інформації, зокрема слідів рук та низу взуття.  З неприхованою зацікавленістю гості прослухали інформацію завідувача сектору дослідження зброї НДЕКЦ Горчинського С.М. про особливості дослідження вогнепальної зброї, яка вилучається з місць скоєння кримінальних правопорушень. Завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень НДЕКЦ Пічкуренко В.М. розповів студентам-правознавцям про специфіку роботи експертів-вибухотехніків та проінформував  останніх про основні заходи безпеки при виявленні та поводженні з вибуховими пристроями та схожими на них предметами.

 

Відвідувачі експертного центру були приємно вражені від побаченого та подякували експертів за гостинність та інформативність проведеної екскурсії.