Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Спільне заняття патрульних поліцейських із вибухотехніками Кіровоградського НДЕКЦ МВС

03 березня 2018 року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС України  пройшло спільне навчально-практичне заняття експертів-вибухотехніків з патрульними поліцейськими м. Кропивницька на тему: «Дотримання вибухобезпеки під час виконання службових обов’язків працівниками патрульної служби».

Завідувачем сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень  Пічкуренко В.М. та судовим експерт сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень  Прошаченко А.А. були детально розглянуті з поліцейськими загальні принципи дії вибухових пристроїв, небезпечні фактори при їх вибуханні та способи захисту від них. Значну увагу присутніх досвідчені вибухотехніки експертного підрозділу приділили вивченню правилам безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами під час їх виявлення у місцях масового перебування громадян, в приміщеннях та на відкритій місцевості. Фахівці експертно-криміналістичного центру ознайомили представників патрульної служби з найбільш небезпечними та розповсюдженими в кримінальному обігу вибухонебезпечними предметами та детально розглянули правила безпеки при поводжені з ними.

Даний захід дозволив патрульним розширити їх власні знання та  закріпити раніш набуті навички поводження із вибухонебезпечними предметами, що без сумніву повинно бути дуже корисним у їх нелегкій повсякденній роботі. Поліцейські подякували експертам НДЕКЦ за організовані заняття та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю по підвищенню свого професійного рівня.