Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Спільні заняття експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС з працівниками Національної поліції

06 березня 2018 року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС України проведено спільні навчально-практичні заняття фахівців експертного підрозділу з спеціалістами-криміналістами та слідчими підрозділів ГУНП в Кіровоградській області.

З доповідями  про особливості вилучення та подальше дослідження об’єктів дактилоскопічної та трасологічної експертиз, а також різних видів  наркотичних речовин виступили досвідчені фахівці експертного центру:  завідувач сектору дактилоскопічних видів досліджень та обліків          Антоненко В.О., завідувач сектору трасологічних видів досліджень та обліків Вишневий Я.Ю., завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів Павленко Ю.Л. Під час проведених навчань були детально розглянуті особливості вилучення та пакування слідів рук, слідів зламу та запірних  пристроїв. Окрім того, увагу слідчих ГУНП в області було зосередженого на особливостях вилучення синтетичних наркотичних засобів і психотропних речовин та сучасних методах їх дослідження.

Без перебільшення слід зазначити, що подібні навчальні заходи безумовно несуть велику користь для покращання роботи, як фахівців Кіровоградського НДЕКЦ МВС України, так і слідчих, інспекторів-криміналістів, якими прикладається максимум зусиль для розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, скоєних на території області та за її межами.