Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Студенти-іноземці завітали до Кіровоградського НДЕКЦ МВС

Кіровоградський НДЕКЦ МВС України продовжує розширювати коло своїх зв’язків з ВНЗ України. Сприяє цьому те, що в нашому місті відкриваються нові філіали вищих навчальних закладах з інших міст.

06 березня 2018 року на прохання деканату міжнародного факультету Донецького національного медичного університету для студентів I курсу проведено ознайомчу екскурсію підрозділами Кіровоградського НДЕКЦ МВС України.

Особливістю цієї екскурсії стало те, що до стін експертно-криміналістичного центру завітали студенти-іноземці. Для покращення взаєморозуміння між відвідувачами і співробітниками центру було вирішено скористатись послугами перекладача, що сприяло більш якісному засвоєнню студентами нової інформації.

У ході екскурсії гості ознайомились з специфікою роботи структурних підрозділів Кіровоградського НДЕКЦ МВС України, при цьому найбільшу увагу було зосереджено на роботі сектору біологічних досліджень, оскільки сфера його діяльності є найбільш близькою до спеціальності яку опановують студенти-медики. Відвідувачі з щирою зацікавленістю слухали фахівців експертного центру, задавали багато уточнюючих питань. По завершенню екскурсії гості подякували експертам НДЕКЦ за цікавий і корисний захід та відзначили високий рівень їх фахової підготовки.