Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Заняття експертів з учнями Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 — Дитячий юнацький центр «Лідер» міської ради міста Кропивницького»

15 та 16 березня 2018 року з учнями загальноосвітньої школи № 16     м. Кропивницький проведено досвідченими фахівцями Кіровоградського НДЕКЦ МВС  проведено два тематичні заняття на теми: «Шкідливість і суспільна небезпека вживання наркотиків» та «Правова відповідальність при підробці  офіційних документів та грошових знаків».

 

 

Учні середніх класів з уважністю прослухали виступ судового експерта відділу досліджень матеріалів речовин і виробів Козленка В.М. про небезпечність вживання наркотичних засобів та їх наслідки для здоров’я людини. Увагу присутніх було акцентовано на кримінальну відповідальність за зберігання та вживання наркотичних засобів. Чимало часу було приділено розвіюванню міфу про існування так званих «легких» наркотиків.

16 березня поточного року з учнями дев’ятих класів навчально-виховного об’єднання провела навчальне заняття завідувач сектору документів та почерку Ткаченко І.С. яка у пізнавальній формі ознайомила з специфікою роботи експертів по дослідженню документів та почерку. З великою зацікавленістю школярі переглянули презентацію щодо особливостей підробки грошових знаків та службових документів.

Під час проведення обох заходів фахівці Кіровоградського НДЕКЦ широко використовували різноманітні технічні засоби, наочність, приводили різноманітні приклади з своєї повсякденної роботи. Це дало змогу максимально урізноманітнити корисну для слухачів інформацію.