Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь менеджерів з якості у навчальному семінарі

В період з 21 — 23 березня 2018 року керівник з якості Кіровоградського НДЕКЦ МВС Підвальна А.М. та помічник керівника з якості Орлик О.В. приймали участь у роботі навчального семінару на тему «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO/IEC17025:2017 (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів і фахівців)», який проходив у м. Києві.

Метою даного заходу стало не тільки ознайомлення з новою версією стандарту, але і розробка необхідної документації системи управління в лабораторії у відповідності з цим стандартом, а також розгляд найбільш актуальних питань пов’язаних з аудитом та внутрішнім контролем.

З цікавими та корисними роз’ясненнями у вищевказаному міжнародному стандарті виступив директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук Новіков Володимир Миколайович.

Незважаючи на стислі строки проведення заходу, він був ретельно підготовлений і організований завідувачем відділу менеджменту якості лабораторії планування, контролю та менеджменту якості ДНДЕКЦ МВС Татарніковою Т.О. та заступником завідувача цього ж відділу Бондаревською О.М., та пройшов у максимально конструктивній і продуктивній роботі. Завдяки високому професіоналізму фахівців ДНДЕКЦ робота семінару була якісно спланована, що дозволило охопити велике коло проблемних питань в галузі функціонування системи управління та всебічно їх обговорити з виробленням стратегічних цілей подальшого функціонування акредитованих лабораторій з перспективою розширення їх сфери.