Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

УЧАСТЬ ЕКСПЕРТІВ-ВИБУХОТЕХНІКІВ НДЕКЦ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИХ ЗАХОДАХ

29 березня 2018 року працівники сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС приймали участь  у презентації роботи працівників вибухотехнічних підрозділів Експертної служби МВС, вибухотехнічного відділу, Кінологічного центру та кримінальної поліції ГУНП в області.

З метою належної підтримки інформаційного поля, яке створює позитивний соціальний імідж Національної поліції України та Експертної служби МВС у місті Кропивницькому, на базі роти поліції особливого  призначення  ГУНП в області, для студентів Української Академії Лідерства були проведені профорієнтаційні заходи, а саме: екскурсія по ГУНП; презентація порядку та методів роботи відділу служби «102» та ситуаційного центру ГУНП в області; показового відпрацювання розшуку вибухонебезпечних предметів та їх знешкодження співробітниками вибухотехнічного відділу ГУНП в області; виставка зразків вогнепальної зброї та вибухових пристроїв. Студенти із зацікавленістю ознайомились з особливостями роботи, як окремих підрозділів поліції, так і  експертів НДЕКЦ  та висловили щиру подяку за приділений їм час, якісно організовані заходи.

Завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень  Пічкуренко В.М. та його підлеглі приймають активну участь у формуванні правової свідомості підростаючого покоління, активно шукають нові можливості вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності. Адже лідерство —  це відповідальність. Лідерство —  це щира і активна позиція. Лідерство  —  це пізнання себе і гармонія зі світом.