Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

СПРИЯННЯ ЕКСПЕРТІВ У ПОВЕРНЕННІ АВТОМОБІЛЯ ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ

У ході досудового розслідування працівниками поліції Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області у рамках кримінального провадження порушеного за фактом викрадення автомобіля ВАЗ 21099 було встановлено місцезнаходження останнього та проведено оперативні заходи по його доставці на спецмайданчик.

На підставі постанови старшого слідчого Кропивницького ВП ГУНП в області 27.03.2018 фахівцями сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Кіровоградського НДЕКЦ МВС було проведено судову трасологічну експертизу автомобіля ВАЗ-21099 білого кольору, під час проведення якої вдалось встановити, що на вищевказаному автомобілі ідентифікаційне позначення номеру кузова було змінено (знищено) механічним шляхом за допомогою абразивних матеріалів. З метою виявлення первинного змісту ідентифікаційного позначення номера кузова експертом з криміналістичного дослідження транспортних засобів було застосовано метод електрохімічного травлення.

У результаті застосованого руйнівного методу дослідження експертами були виявлені символи первинного ідентифікаційного позначення номера кузова автомобіля, які відповідали номеру кузова розшукуваного транспортного засобу. Так, завдяки професіоналізму працівників НДЕКЦ вдалось ідентифікувати викрадений автомобіль ВАЗ-21099 та повернути його законному власнику.