Старшокласники ліцею «Сучасник» в гостях у судових експертів

26 квітня 2018 року до стін Кіровоградського НДЕКЦ МВС завітали учні 10-Б класу «НВК ЗОШ I-II ступенів № 34 — економіко-правовий ліцей «Сучасник» — ДЮЦ Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» на чолі із вчителем правознавства Алєйніковим І.А.

Під час ознайомчо-пізнавальної екскурсії співробітники експертного підрозділу детально розповіли про специфіку роботи НДЕКЦ та дозволили поринути старшокласникам у тонкощі проведення окремих етапів судових експертиз.  Фахівці Експертної служби МВС показали обладнання пересувної  криміналістичної лабораторії, що викликало велику зацікавленість у відвідувачів.

Також, під час дружньої зустрічі, учням «Сучасника» було доведено інформацію про можливість вступу за державним замовленням на навчання до Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) за спеціальністю «Право» спеціалізація «Судова експертиза».

Особливу увагу при проведенні екскурсії досвідченими фахівцями Кіровоградського НДЕКЦ МВС було приділено роз’ясненню молоді діючих правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та про небезпечність вживання наркотичних засобів.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Відвідувачі щиро подякували експертам за цікаву екскурсію та побажали успіхів у їх нелегкій експертній роботі.