Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

УЧАСТЬ ЕКСПЕРТІВ КІРОВОГРАДСЬКОГО НДЕКЦ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОМУ ВИШКОЛІ

27 квітня 2018 року фахівці сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС України разом з інструкторами Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» (м. Кропивницький) прийняли участь у військово-патріотичному вишколі на базі НВК «Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ Олександрійської міської ради Кіровоградської області». Проведено вишколи із стрілецької, вибухотехнічної підготовки та надання першої долікарської допомоги.

Вишкіл проводився з метою формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, прагнення молоді до оволодіння військовими знаннями, практичними навичками володіння зброєю, вiдповiдного рівня фізичної та морально-психологічної підготовки підростаючого покоління.

Викладацький колектив навчального закладу та безпосередній організатор Бабак Тарас Степанович з максимальною віддачею підійшли до підготовки та проведення даного заходу приуроченому Дню цивільного захисту. Учні з неприхованим ентузіазмом та спортивним захватом приймали участь у спеціально розробленій грі-квесті. Незабутні емоції та щирі прагнення перемогти не залишили байдужим жодного з підлітків Марто-Іванівської школи.