УЧАСТЬ СУДОВИХ ЕКСПЕРТІВ У ФОРМУВАННІ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

На фоні подій, які останнім часом відбуваються в Україні, слід констатувати, що одним з гострих питань сьогодення є питання виховання патріотизму серед підростаючого покоління.

Не залишаються осторонь від  формування патріотичних якостей молоді і фахівці Кіровоградського НДЕКЦ МВС, які 05 травня 2018 року на базі навчального закладу у с. Івано-Благодатне Кіровоградського району Кіровоградської області прийняли участь у навчальних заняттях за напрямками тактичної, вогневої, медичної, вибухотехнічної та пожежотехнічної підготовки, які проводились з учнями 14 загальноосвітніх шкіл.

Фахівці сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Андрій Андрієнко, Іван Яковенко спільно з командою інструкторів Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» на чолі з Олегом  Ковальчуком та волонтерами Червоного Хреста Анастасією  Гершкул та Юлією Фомкіною розповіли молоді про основні правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів, ознайомили з основними принципами активної оборони та методами надання першої долікарської допомоги при механічних травмах, утопленні та ураженні струмом.

Окрім того, представники шкіл приймали активну участь у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Були переможці і сльози радості. Представники навчальних закладів Кіровоградщини продемонстрували високий рівень фізичної підготовки та бажання бути захисниками Батьківщини. Захід пройшов у теплій затишній  атмосфері, адже зустрілись люди, яким не байдужа доля їхньої країни і відродження національних традицій.