Участь у науково-практичному семінарі з питань судово-експертної діяльності пов’язаної із розслідуванням злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків

У період з 23 – 25 травня поточного року завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Кіровоградського НДЕКЦ МВС Павленко Юрій Леонідович прийняв участь у науково-практичному семінарі на тему: «Проблемні питання, які виникають під час забезпечення судово-експертної діяльності, пов’язаної із розслідуванням злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків, та шляхи їх вирішення», який відбувся у м. Бердянськ, Запорізької області.

Окрім працівників територіальних підрозділів Експертної служби МВС України у заході прийняли участь представники Запорізької обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, працівники Головного слідчого управління Національної поліції України, Департаменту протидії незаконному обігу наркотиків НПУ, Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області, керівництво Комунальної установи «Запорізьке обласне бюро Судово-медичної експертизи».

У ході обговорення питання щодо вишукання нових підходів до організації призначення та проведення експертиз наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, з доповіддю «Проблемні питання організації та проведення експертних досліджень змивів з рук осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків» виступив Павленко Ю.Л. Загалом робота семінару була дуже насиченою та продуктивною.

Досвідчені експерти-хіміки отримали чудову можливість обмінятись набутим практичним досвідом проведення дослідження наркотичних речовин та обговорити нові перспективні підходи досліджень синтетичних та напівсинтетичних наркотиків.