ТЕМАТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «НВК ЗОШ I-II ступенів № 34 – ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ЛІЦЕЙ «СУЧАСНИК»

05 червня 2018 року у літньому пришкільному таборі, організованому  на базі комунального закладу «НВК ЗОШ I-II ступенів  № 34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» – ДЮЦ Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», для учнів 9-10 класів експертами Кіровоградського НДЕКЦ МВС були проведені 2 тематичні виступи.  

З цікавою доповіддю «Безпечне ставлення до особистих документів, та грошових знаків» перед старшокласниками виступила завідувач сектору документів та почерку Кіровоградського НДЕКЦ МВС Ткаченко Інна Сергіївна. Проблемні питання, які були розглянуті у ході виступу безумовно були актуальними для підлітків, оскільки останні незабаром повинні отримувати паспорти, а у подальшому дорослому житті також й інші важливі офіційні документи.

Окремим актуальним питанням, що розглядалось у ході спілкування з школярами  було присвячене способам виявлення підробних грошових знаків та порядку дій у разі їх виявлення.

Під час бесід експертами НДЕКЦ вміло використовувались різноманітні технічні засоби, приводились яскраві приклади з роботи експертів-криміналістів, що дало змогу максимально урізноманітнити корисну для слухачів інформацію.

Слід наголосити, що подібні заходи мають високу ефективність для поширення суспільно корисних знань серед дітей та підлітків, завдяки тому, що їх учасники отримують інформацію безпосередньо від висококваліфікованих спеціалістів.