УЧАСТЬ ЕКСПЕРТІВ У БЛАГОДІЙНОМУ МАРАФОНІ

Майже у кожної людини є якесь захоплення, хобі, що дозволяє особистості людини знайти самовираження. Ми звикли, що зазвичай ці заняття у переважній більшості випадків спрямованні на отримання особистого задоволення, тобто людина у свій вільний час займається тим, що цікаво саме для неї.

Але іноді, навіть хобі може принести значну суспільну користь, допомогти тим хто потребує нашої уваги.

Один із способів конвертувати власне захоплення у подібну допомогу це участь у різноманітних благодійних заходах. Власне кажучи й сама участь у організації і проведенні подібних заходів є чудовим хобі, що може приносити безліч позитивних вражень людині, що цим займається. Дружній колектив Кіровоградського НДЕКЦ має у своєму складі чимало талантів, які із задоволенням приймають участь у культурно-мистецькому житті нашого міста, особливо, якщо ця участь дозволяє рятувати життя і здоров’я людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так, 2 червня 2018 року у місті Кропивницькому проходив благодійний марафон  «Допоможіть врятувати життя Христині»” ціллю якого був збір коштів на операцію важкохворій Христині Шестакови-Тригуб. З ініціативи директора Кіровоградського НДЕКЦ МВС Бабія Максима Валентиновича у даному заході прийняла завідувач сектору технічних досліджень документів та почерку відділу криміналістичних видів досліджень Ткаченко Інна Сергіївна, яка представила на даному марафоні свої творчі роботи – чудові картини з нетрадиційних матеріалів. Роботи Ткаченко І.С. знайшли своїх нових власників, а виручені кошти були передані на лікування Христинки.

Без перебільшення, колектив Кіровоградського НДЕКЦ МВС вважає, що український народ щедрий, гостинний, дружній, доброзичливий. Така наша вдача, такий менталітет. І ми ще не раз прийматимемо участь у благодійних заходах, адже наші серця відкриті для добрих, благодійних справ.