Участь у науково-практичному семінарі «Стан та перспективи розвитку пожежно-технічної експертизи»

У  період з 29 по 31 травня поточного року в м. Київ, на базі медичного-реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС, проходив науково-практичний семінар на тему «Стан та перспективи розвитку пожежно-технічної експертизи».

У заході взяли участь 2 фахівця Кіровоградського НДЕКЦ МВС: завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Пічкуренко В.М. та головний судовий експерт – вибухотехнік Прошаченко А.А. Експерти підрозділів вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень з усіх регіонів України отримали можливість обмінятись практичним досвідом роботи при проведені судової пожежо-технічної експертизи за експертною спеціальністю 10.8 «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки».

Під час пленарних засідань фахівці Експертної служби МВС обговорили практичні ситуації та проблемні питання, що виникають під час проведення судової пожежно-технічної експертизи. Захід пройшов у теплій затишній  атмосфері спілкування професіоналів своєї справи, яка потребує глибоких знань, досвіду і терпіння.