Ознайомча екскурсія для учнів ЗОШ – І-ІІІ ступенів № 14 м. Кропивницький

11 червня поточного року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС було проведено ознайомчу екскурсію для учнів початкових класів Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень       Колпаков В.О. ознайомив школярів з особливостями роботи судових експертів та продемонстрував сучасне криміналістичне обладнання, що використовується для проведення експертиз та досліджень. З неприхованим захопленням учні власноруч мали змогу випробувати, як за допомогою пензлика та  дактилоскопічного порошку можна вилучити власні відбитки пальців. Не менш жвавий інтерес викликала у присутніх  показані завідувачем сектору досліджень зброї Горчинським С.М. колекційні екземпляри вогнепальної зброї та розповідь про технічні можливості щодо її застосування. Також, у даній екскурсії не обійшлось і без працівників вибухотехнічного підрозділу, спеціалісти якого продемонстрували відвідувачам макети вибухових пристроїв, спеціальні засоби захисту, які використовуються при розмінуванні, а також під час проведення вибухотехнічних досліджень небезпечних пристроїв. Додатково учням були роз’яснені правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

 

Не втрачаємо надію, що найкращим працівникам Кіровоградського НДЕКЦ вдалось зародити у серцях юних відвідувачів інтерес до роботи судового експерта, що у майбутньому може вплинути на професійний вибір підростаючого покоління, зокрема на вибір присвятити своє життя експертній роботі.