Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Підвищення кваліфікації судових експертів за напрямом автотехнічних досліджень

У сучасних умовах будь-які навички і знання швидко старіють, тому ключову роль в управлінні персоналом відіграють фахове навчання і розвиток. В підрозділах Експертної служби МВС навчання є комплексним безперервним процесом.

Ось і цього разу у період з 04 по 10 червня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (м. Харків) старший судовий експерт сектору автотехнічних досліджень відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Кіровоградського НДЕКЦ МВС Товстий О.С. пройшов курс з підвищення кваліфікації за напрямком судової інженерно-транспортної експертизи за програмою: «Дослідження обставин і механізму дорожньо-транспортних пригод».

Вищевказаний курс був спрямований не лише вивчення загальних питань, що стосуються інженерно-транспортної експертизи, але й на ознайомлення присутніх з передовими науковими напрацюваннями у цій галузі судової експертизи. Даний захід проводився на базі унікального у межах України автомобільно-дорожнього університету, який має потужну навчально-матеріальну базу, необхідну для забезпечення навчального процесу на високому рівні.

Для судових експертів Кіровоградського НДЕКЦ вкрай важливо постійно удосконалювати свій професійний рівень, оскільки це є запорукою якісного висококваліфікованого проведення експертних досліджень.