Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ДЕНЬ УТВОРЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ МВС УКРАЇНИ

20 червня відзначає своє професійне свято Експертна служба МВС України. Керівництво Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України вітає з професійним святом усіх працівників Експертної служби МВС області та України.

Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі працівники служби з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні. В цей день щиро бажаємо всім колегам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної енергії для плідної праці на нелегкій професійній ниві. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З нагоди Дня утворення Експертної служби МВС України бажаємо цікавої роботи, поваги з боку керівництва та колег, успіхів в усіх починаннях та високих досягнень у кар’єрі. Нехай повсякчас з Вами поруч будуть гарний настрій та оптимізм!