Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь експертів в урочистих заходах з нагоди дня створення Національної поліції України

4 липня 2018 року на площі Героїв Майдану у м. Кропивницькому експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС прийняли участь в урочистостях з нагоди третьої річниці з дня створення Національної поліції України.

До уваги присутніх була представлена виставка зразків зброї, вибухових пристроїв, автомобільна техніка і спецзасоби, які використовують у повсякденній роботі працівники Національної поліції та Експертної служби МВС України. Користуючись нагодою співробітники експертного підрозділу   розповідали присутнім про специфіку роботи експертів, а також інформували громадян про основні правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Велика увага на цьому святі була приділена маленьким мешканцям нашого міста, зокрема була організована виставка дитячих малюнків «Поліція очима дітей», а також проведений майстер-клас із збирання паперових моделей поліцейських автомобілів.

У цілому свято відбулось у веселій, дружній атмосфері, всі присутні багато фотографувались з правоохоронцями, вітали останніх з професійним святом та висловлювали щирі слова подяки за їх роботу. Таке відношення мешканців Кропивницького звичайно було найкращим подарунком для правоохоронців у цей святковий день, адже це свято, мужніх, відважних, сміливих і сильних людей, які щоденно оберігають наш мир та спокій, які не шкодуючи сил та здоров’я, ризикують власним життям заради інших.