Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Подяка до Дня судового експерта

4 липня поточного року з нагоди святкування Дня судового експерта за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативу, наполегливість та вагомий особистий внесок при виконанні завдань у  сфері товарознавчих досліджень та оціночної діяльності наказом міністра МВС України оголошено подяку завідувачу відділу товарознавчих досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС Пильникову Яну Іванівну.

Колектив Кіровоградського НДЕКЦ МВС  щиро привітав Яну Іванівну з отриманням заслуженої нагороди та побажав останній натхнення, успіхів у нелегкій праці та реалізації всіх намічених планів! У свою чергу нагороджена подякувавши за привітання своїх колег відмітила, що ця нагорода є відзнакою всього колективу експертів Кіровоградського НДЕКЦ, які відповідально ставляться до своєї роботи та мріють бути кращими у своїй галузі.