Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

В Олександрії виявлено Chevrolet Epica з підробленими номерами кузова

Купівля транспортного засобу через торгівельний майданчик не є панацеєю від шахраїв. У місті Олександрія Кіровоградської області працівниками ТСЦ № 3542 виявлено Chevrolet Epica  з підробленим номером кузова.До територіального сервісного центру МВС в м. Олександрія звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля Chevrolet Epica. У результаті перевірки з’ясувалось, що номер кузова навмисно змінений шляхом видалення ділянки задньої стінки моторного відсіку з номерним позначенням кузова та вварювання замість нього кустарним способом ділянки задньої стінки моторного відсіку такого ж розміру з ідентифікаційним позначенням.

Про даний факт було поінформовано працівників Олександрійського відділу поліції, якими було затримано вищевказаний автомобіль.

Фахівці НДЕКЦ МВС зазначають, що уберегтися від купівлі транспортного засобу з підробленими номерами кузова чи двигуна можна, якщо звернутися до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі – продажу та перереєстрації авто під час якої проводиться огляд ТЗ фахівцем Кіровоградського НДЕКЦ МВС (далі – НДЕКЦ МВС). Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно і заповнюється адміністратором в електронній формі.

У випадку перереєстрації ТЗ за договором купівлі – продажу, огляд ТЗ фахівцями Експертної служби МВС є обов’язковим. За бажанням власника транспортного засобу, на підставі заяви, може бути проведене експертне дослідження ідентифікаційних номерів ТЗ.

Експертний огляд ТЗ працівниками НДЕКЦ МВС проводиться безкоштовно.

При експертному дослідженні експерти з криміналістичного дослідження транспортних засобів визначають достовірність ідентифікаційних номерів ТЗ та реєстраційних документів. За його результатами власник ТЗ отримує відповідний висновок. Це платна послуга, і її вартість залежить від складності експертного дослідження та країни виробника ТЗ (вітчизняного чи іноземного виробництва).