Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь працівника Кіровоградського НДЕКЦ у тренінг-навчанні з вивчення міжнародних стандартів бухгалтерського обліку

В період з 18 по 20 липня 2018 року в місті Києві на базі Міжнародного інституту бізнесу проходив тренінг-навчання на тему: «Розгляд та вивчення міжнародних стандартів бухгалтерського обліку». У даному заході  приймала участь судовий експерт відділу економічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Швиданенко Діна Вікторівна.  

Під час тренінгу було розглянуто широке коло питань щодо запровадження міжнародних стандартів фінансової звітності. Підлягали ретельному обговоренню та вивченню вимоги щодо подання фінансової звітності, обліку доходів і витрат за міжнародним стандартами фінансової звітності та бухгалтерського обліку. Також у ході тренінгу значну увагу було приділено особливостям розробки і застосування нових фінансових інструментів.

Захід відбувався у надзвичайно конструктивній і діловій атмосфері, чому сприяло залучення до його роботи практикуючих фахівців з різних регіонів України та досвідчених спеціалістів Міжнародного інституту бізнесу.

В умовах швидкого впровадження міжнародних стандартів у багатьох  сферах професійної діяльності подібні заходи стають просто необхідними, оскільки дозволяють оперативно розповсюджувати та вивчати необхідну інформацію серед зацікавлених установ, до яких звичайно відноситься і  Кіровоградський НДЕКЦ МВС.