Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Спільні заняття з новопризначеними слідчими Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області

Під час розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень та цивільних справ часто виникає необхідність у застосуванні спеціальних знань у галузі товарознавства. Такі спеціальні знання все частіше використовуються у ході розслідування крадіжок майна, випуску недоброякісної продукції, розкрадання державного майна, під час розгляду судами цивільних справ, коли обставини обумовлюють необхідність дослідження споживчих товарів та сировини.

У рамках реалізації заходів щодо підвищення рівня взаємодії підрозділів Експертної служби МВС та Національної поліції  25 липня 2018 року на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС було проведено чергові спільні заняття фахівців відділу товарознавчих досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС з новопризначеними слідчими слідчого відділу Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області.

Під час проведення занять завідувач відділу товарознавчих досліджень та оціночної діяльності Пильникова Яна Іванівна приділяла особливу увагу вивченню діючого порядку призначення судових товарознавчих і автотоварознавчих експертиз. Окрім того, було розглянуто цілу низку основних проблемних питань, що  виникають у слідчих під час підготовки матеріалів для проведення експертиз.

Керівництво НДЕКЦ з високою відповідальністю ставиться до організації та проведення таких занять із слідчими, оскільки успіх розслідування злочинів у сфері економіки, крадіжок товарно-матеріальних цінностей, багато в чому залежить від того, наскільки повно використовуються можливості спеціальних товарознавчих знань. Оскільки такі заняття позитивно впливають на можливість правильної кваліфікації злочинів, успішного їх розслідування та об’єктивному  розгляді в судовому засіданні фахівці Кіровоградського НДЕКЦ МВС і надалі планують проводити подібні  заходи.