Участь експертів-вибухотехніків у навчаннях з військової підготовки курсантів Кіровоградської льотної академії

26 липня 2018 року на навчальному полігоні Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» (м. Кропивницький) пройшли навчання курсантів кафедри профільної військової підготовки Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету з реалізацією практичних заходів по національно-патріотичному та військовому вихованню молоді. У рамках тісної співпраці представників Кіровоградського НДЕКЦ МВС з викладацьким та слухацьким складом Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету до участі у планових навчаннях були запрошені фахівці сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень.

Завдяки участі у даному заході досвідчених експертів-вибухотехніків, які  мають практичний досвід роботи з вибухонебезпечними предметами та боєприпасами, курсанти отримали цінні поради щодо безпечного поводження з вибухонебезпечними об’єктами. Заняття проводилось із широким застосуванням макетів вибухонебезпечних пристроїв, що дозволило молоді  більш досконало засвоїти необхідний матеріал.

Даний захід є гарним прикладом практичної реалізації договору про співпрацю між НДЕКЦ та Кіровоградською льотною академією, який був укладений у 2016 році.