УЧАСТЬ ЕКСПЕРТІВ КІРОВОГРАДСЬКОГО НДЕКЦ МВС У НАВЧАННЯХ МОЛОДІ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «РЕЙД – ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ»

04 – 05 серпня поточного року біля селища Клинці Кіровоградського району для лідерської та соціально активної молоді пройшли військово-патріотичні навчання у рамках Всеукраїнського проекту «Рейд – захист рідної Землі». Вказаний захід організували відділ сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради Кропивницького спільно з Центром оперативної тактичної підготовки «Цитадель». Патріоти з Кропивницького та з інших міст України з непідробною зацікавленістю занурились у дводенне життя з розкладом армійських зборів та військово-тактичних навчань.

До участі у вишколі були запрошені працівники сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кіровоградського НДЕКЦ МВС Прошаченко Аркадій Анатолійович та Андрієнко Андрій Вадимович, які розповіли майбутнім захисникам Батьківщини про правила поводження з  вибухонебезпечними предметами. Експертами – вибухотехніками було акцентовано увагу присутніх на особливості улаштування та безпечного поводження з вибуховими пристроями (боєприпасами) військового призначення.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері пізнання нового, корисного та цікавого.