Участь працівників Кіровоградського НДЕКЦ МВС у семінар-нараді з представниками ГУНП України в Кіровоградській області та Кропивницького відділення Київського інституту судових експертиз

09.08.2018 працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС приймали участь у семінар-нараді на тему: «Проблематика призначення та проведення судових експертиз в умовах нового законодавства», яка проходила за участю представників слідчих підрозділів ГУНП України в Кіровоградській області та досвідчених фахівців Кропивницького відділення Київського інституту судових експертиз.

Захід відбувся на базі Головного управління Нацполіції Кіровоградщини. Експерти обговорили з правоохоронцями особливості організації та проведення хімічних, біологічних, криміналістичних, економічних, товарознавчих та автотоварознавчих видів судових експертиз та експертних досліджень.

 

Спільна робота судових експертів із слідчими слідчих підрозділів  ГУНП в області допомагає ефективно та оперативно вирішувати наявні проблемні аспекти проведення вищевказаних досліджень, а саме: надання вихідних даних про об’єкти дослідження, вирішення питань щодо залучення до слідчих дій спеціалістів певних спеціалізацій, а також питань по організації та проведенню судових експертиз у світлі змін законодавства України тощо.

Семінар-нарада пройшла у теплій, дружній атмосфері. Відверте професійне спілкування експертів державних установ та правоохоронців області дозволило досягти певних позитивних результатів в частині підвищення ефективності взаємодії під час розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.