Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та річниці Дня незалежності України

У Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Прапора та 27-ій річниці Незалежності України.

Звертаючись до присутніх, тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції області Дем’ян Таршин наголосив, що сьогодні, як ніколи, українці повинні пам’ятати, як здобувалася воля на рідній землі. «Нову історію своєї держави пишемо всі ми. Невтомно працюємо, аби наша країна розвивалася, а у суспільстві утверджувалися – Демократія, Верховенство права, Справедливість та Закон. Тож я бажаю кожному з Вас сміливо і впевнено крокувати у майбутнє, ставити перед собою амбітні плани та досягати мети, аби наша робота приносила користь людям», — зазначив Дем’ян Анатолійович.

Із нагоди свята працівники поліції, які відзначилися при виконанні службових обов’язків, а також ветерани органів внутрішніх справ отримали Подяки ГУНП в області, відзнаки «За службу державі», Грамоти і Подяки від облдержадміністрації, обласної та міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова профспілкової організації працівників органів внутрішніх справ Валерій Шевчук вручив відзнаку «Почесний знак ПАП ОВС України» І ступеня директору Кіровоградського НДЕКЦ МВС Бабію Максиму Валентиновичу та побажав йому особисто і всьому колективу експертного центру міцного здоров’я та нових трудових успіхів.

Урочистості продовжились ще однією приємною подією. У присутності старших колег та ветеранів ОВС, п’ятеро вперше прийнятих на службу молодих працівників поліції склали Присягу на вірність українському народові

Після закінчення урочистої частини заходу присутні переглянули святковий концерт, підготовлений профспілковим вокально-інструментальним гуртом «Офіцери».