Працівники Кіровоградського НДЕКЦ МВС долучились до відзначення Дня знань на головній площі міста

01.09.2018 правоохоронці вирішили влаштували святкову програму для дітей нашого міста з нагоди святкування Дня знань. Дійство відбувалося на площі Героїв Майдану м. Кропивницький, де маленьких відвідувачів свята було облаштовано одразу декілька різнопланових локацій, кожний охочий міг знайти для себе щось цікаве.

Своє місце у цьому святі зайняли і представники Кіровоградського НДЕКЦ МВС, вони продемонстрували винуватцям свята та їх батькам пересувну криміналістичну лабораторію. Участь у пізнавальному заході прийняли і спеціалісти вибухотехнічного підрозділу. Саме їх стенд із зразками вибухонебезпечних предметів та зброї викликав неабияку зацікавленість юних мешканців нашого міста. Користуючись нагодою, співробітники експертного підрозділу розповідали присутнім про специфіку роботи експертів, а також інформували громадян про основні правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Подібні свята спільно організовані різними підрозділами правоохоронних органів, відіграють велику роль у формуванні позитивного образу поліції, дозволяють мешканцям міста хоча б частково уявити всю складність і багатогранність роботи правоохоронців та фахівців НДЕКЦ.