Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Вдосконалення професійних навичок представників кадрового забезпечення Кіровоградського НДЕКЦ МВС

У період з 05 по 07 вересня 2018 року завідувач сектору кадрового забезпечення Кіровоградського НДЕКЦ МВС Межаков Віктор Володимирович прийняв участь у виїзному професійному навчанні працівників ДНДЕКЦ та НДЕКЦ, що здійснюють кадрове та юридичне забезпечення підрозділів Експертної служби.

До проведення навчання були залучені найкращі фахівці з даного фаху, як з ДНДЕКЦ так і з теріторіальних НДЕКЦ. В ході проведеного навчання розглядались, як загальні питання, так і проблемні, що стосувалися змін в законодавстві та їх практичного втілення в роботі працівників кадрового та юридичного забезпечення. Загалом, протягом триденного курсу навчання було охоплено широке коло питань, що стосувалися практично всіх аспектів роботи сектору кадрового забезпечення.

Такий формат роботи дозволив максимально ефективно використати набутий практичний досвід різних підрозділів, і втілити його в зміцнення знань і практичних навичок. Подібні виїзні заходи мають велике значення у підвищенні рівня професійних знань працівників Експертної служби МВС, оскільки в комплексі з професійним навчанням, що проводиться спеціалістами ДНДЕКЦ МВС на протязі року, вони створюють безперервний процес підвищення кваліфікації та обміну найкращим досвідом в роботі.