Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

День відкритих дверей в Кіровоградському НДЕКЦ МВС

28 вересня 2018 року Кіровоградський НДЕКЦ МВС гостинно відчинив свої двері й зустрічав гостей – студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, старшокласників міста Кропивницького та їх батьків.

Відвідувачі ознайомились з історією розвитку Центру, основними напрямами його діяльності.

В межах дня відкритих дверей для відвідувачів була проведена ознайомча екскурсія під час якої досвідчені фахівці структурних підрозділів Центру детально проінформували про особливості проведення: досліджень матеріалів речовин і виробів, біологічних, почеркознавчих, трасологічних, балістичних, холодної зброї досліджень, криміналістичного дослідження транспортних засобів, комп’ютерно-технічних, автотоварознавчих, товарознавчих, економічних, будівельних та земельних, вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень. Студентів природничо-географічного факультету було детально ознайомлено із специфікою роботи хімічної та біологічної лабораторій.

Молодь із зацікавленням ознайомились із процедурою проведення експертиз та ставила чимало питань, що їх цікавили та одержали на них вичерпні професійні відповіді.

Завідувач сектору кадрового забезпечення Межаков В. В. ознайомив гостей з умовами праці в НДЕКЦ та з порядком працевлаштування до його структурних підрозділів.

День відкритих дверей, як форма взаємодій з усіма хто цікавиться роботою НДЕКЦ, безумовно є дуже зручним способом за короткий проміжок часу залучити максимальну кількість учасників і донести до них інформацію щодо специфіки роботи Центру. До того ж за рахунок відкритості подібних заходів відвідувачі могли самі обирати найбільш цікаві для них напрямки роботи експертно-криміналістичного центру, і концентрувати свою увагу саме на них. Захід відбувся у теплій, дружній та невимушеній атмосфері.