Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь у семінар-нараді «Проблемні питання з проведення комп’ютерно-технічних досліджень»

У період з 27 по 28 вересня 2018 року старший судовий експерт сектору комп’ютерно-технічних видів досліджень відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Кіровоградського НДЕКЦ МВС Цвіток Сергій Миколайович прийняв участь у семінар-нараді на тему: «Проблемні питання з проведення комп’ютерно-технічних досліджень», яка проходила у с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Окрім представників ДНДЕКЦ МВС та територіальних НДЕКЦ з даного напрямку діяльності, до роботи у семінарі були запрошені представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, фахівці Національного антикорупційного бюро України та спеціалісти інституту судових експертиз Служби безпеки України.

Захід відкрив заступник директора ДНДЕКЦ МВС України Ковальов Костянтин Миколайович, який привітав присутніх та висловив вдячність усім експертам та представникам інших установ за активну участь у даному семінарі.

Учасники семінар-наради виступили із змістовними актуальними доповідями та обговорити ряд проблемних питань, що виникають під час  проведення комп’ютерно-технічних експертиз, а також ознайомились з новими методами та програмними продуктами.

Усі присутні заходу виявили жвавий інтерес до обговорюваних тем, задавали питання доповідачам та дискутували. По закінченню семінару його учасниками були визначені основні напрямки вдосконалення та розвитку комп’ютерно-технічних досліджень у підрозділах Експертної служби МВС та одноголосно висловлено побажання щодо організації подібних заходів і в подальшому.