Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Співпраця поліцейських та експертів при проведенні профілактичних заходів під умовною назвою «Зброя та вибухівка»

У період з 01 вересня по 01 жовтня поточного року на території Кіровоградської області поліцією проведено практичний етап профілактичних заходів під умовною назвою «Зброя та вибухівка».

У ході відпрацювання правоохоронці розпочали 82 кримінальних провадження за виявленими фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами за ст. 263 КК України.

Під час проведення заходів із незаконного обігу поліцейські Кіровоградщини вилучили 30 одиниць вогнепальної зброї, з яких – один автомат, 5 карабінів та гвинтівок, 20 пістолетів і револьверів, 4 обрізи. Також було вилучено 6 одиниць травматичної зброї, понад 2690 патронів, 26 гранат, 217 інших боєприпасів та 3 кілограми вибухових речовин.

Завдяки плідній співпраці експертів Кіровоградського НДЕКЦ МВС з  поліцейськими, 40 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом вогнепальної зброї та вибухівки. У найкоротші терміни працівниками сектору досліджень зброї відділу криміналістичних досліджень та сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень виконано понад 60 судових експертиз, у ході яких було досліджено десятки одиниць вогнепальної зброї, вибухівки, вибухонебезпечних речовин та сотні патронів різних калібрів.