Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ознайомчо-пізнавальна екскурсія для старшокласників КЗ «НВО ЗОШ I-IIІ ступенів № 16 — ДЮЦ «Лідер»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09 жовтня 2018 року до Кіровоградського НДЕКЦ МВС (далі – НДЕКЦ)  завітали учні 10-11 класів комунального закладу «НВО ЗОШ I-IIІ ступенів № 16 — ДЮЦ «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Під час проведеної ознайомчо-пізнавальної екскурсії співробітники НДЕКЦ детально ознайомили старшокласників із історією розвитку Експертної служби та із специфікою роботи структурних підрозділів. Завідувачі відділів та секторів розповіли гостям про особливості проведення окремих етапів судових експертиз та продемонстрували новітнє спеціалізоване вимірювальне  обладнання, що використовується  у повсякденній роботи експертами Центру.

Окрім того, кадровий персонал ознайомив присутніх про можливість вступу за державним замовленням на навчання до Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) за спеціальністю «Право» спеціалізація «Судова експертиза» та відповів на багаточисельні питання про особливості вступу і подальшого навчання.

Вже традиційно, досвідченими фахівцями Кіровоградського НДЕКЦ МВС було роз’яснено молоді основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, також небезпечність вживання наркотичних засобів.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Старшокласники щиро подякували експертам за цікаву екскурсію та побажали успіхів у їх нелегкій але такій необхідній для суспільства експертній роботі.