Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Участь у науково-практичному семінарі «Перспективи розвитку судової товарознавчої експертизи»

В період з 11 по 12 жовтня 2018 року завідувач відділу товарознавчих досліджень та оціночної діяльності Кіровоградського НДЕКЦ МВС Пильникова Яна Іванівна прийняла участь у роботі науково-практичного семінару працівників Експертної служби МВС за темою: «Перспективи розвитку судової товарознавчої експертизи»,

що проходив у місті Тернопіль. На вказаному заході Пильникова Я.І. виступила з доповіддю на тему: «Особливості визначення вартості персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів».

Учасники семінару обмінялись практичним досвідом експертної роботи з проведення судової товарознавчої експертизи за спеціальністю 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів», а також обговорили ряд проблемних питань, що виникають під час проведення судових товарознавчих експертиз.

Подібні заходи надають можливість кваліфікованим спеціалістам Експертної служби МВС не тільки обговорити ряд нагальних, проблемних питань, але й вишукати раціональні шляхи щодо їх вирішення.