Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ознайомча екскурсія для учнів комунального закладу «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої

19 жовтня 2018 року до стін Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України на ознайомчу екскурсію завітали учні комунального закладу «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої.

Учні мали можливість поспілкуватись безпосередньо з експертами з різних напрямків досліджень опанованих в НДЕКЦ та ознайомитись із специфікою їхньої роботи. Юнаки та дівчата були у захваті від продемонстрованих колекцій вогнепальної зброї та вибухових пристроїв та від фахових розповідей про окремі етапи виявлення слідів криміналістичного походження, дослідження підробок документів тощо. Чимало гостей експертного закладу цікавились питанням про важливість висновків експерта в  розкритті та розслідувані злочинів. Також задавалось багато питань  про те, як стати судовим експертом, зокрема які навчальні заклади проводять підготовку експертів за різними експертними спеціальностями.

По завершенню ознайомчої екскурсії школярі подякували керівництву та фахівцям Кіровоградського НДЕКЦ МВС за теплий прийом та за надану можливість побачити кропітку та відповідальну роботу судових експертів Експертної служби МВС.